De Salon opleiding

Lesduur 5 dagen

Lestijden

Locatie

10.00 tot 16.00 uur

Delft

Lesgeld € 595,00
Betaal je opleiding eenvoudig achteraf of in termijnen met Klarna. 
Lespakket Vanaf € 319.95 excl. BTW  
Het is mogelijk om het lespakket op lesdag 1 af te rekenen.
Zet wel bij opmerking welk lespakket we kunnen klaar zetten.
Model Er is een model nodig of je werkt op je eigen nagels.
Vooropleiding

Niet nodig

Welkom bij MF Academy!

In deze video maak je kennis met onze academy! Start de video

 

Persoonlijke begeleiding van ervaren coaches. Werken met trendy technieken. Jezelf onderscheiden door creatieve stijlen te leren.

Direct inschrijven

Kies je voor de optie geen lespakket kijk dan bij inhoud lespakket wat je aan producten mee moet nemen naar de cursus. (Producten moeten van Magnetic nail design of van Urban nails zijn.)

Cursusdatum
Kies je voorkeursdatum
Plaatshouder
1 × Salon opleiding 5 dagen - Startdatum: Ma 4 mei - lesdagen 4, 11, 18, mei & 1, 8, juni nog 1 plek beschikbaar
 595,00
Plaatshouder
1 × Salon opleiding 5 dagen - Startdatum Ma 20 juli - Lesdagen 20, 21, 23, 27, 28 juli
 595,00
Plaatshouder
1 × Salon opleiding 5 dagen - Startdatum: Ma 7 sept - lesdagen 7. 14, 21-28 sep & 12 okt
 595,00
Plaatshouder
1 × Salon opleiding 5 dagen - Startdatum: Do 8 okt - lesdagen 8, 15, 22, 29 okt & 5 nov
 595,00
Plaatshouder
1 × Salon opleiding 5 dagen - Startdatum: Di 20 okt - lesdagen 20, 27 okt & 3, 10, 17 nov
 595,00
Lespakket
Kies het lespakket (prijzen lespakket zijn excl. BTW)
Plaatshouder
1 × 5 daagse Salon lespakket - Geen lespakket
 0,00
Plaatshouder
1 × 5 daagse Salon lespakket - Lespakket zonder led lamp
 319,99
Plaatshouder
1 × 5 daagse Salon lespakket - Lespakket met led lamp
 415,00
Plaatshouder
1 × 5 daagse Salon lespakket - Lespakket met led lamp en elektrische vijl
 575,00

Reviews

Bekijk de ervaringen van anderen

Maria Seegers
Altijd alles in huis, geen moeite is te veel en geen vraag is gek. Ze hebben hier de beste docenten en iedereen is welkom. Zo blij dat ik MF heb gevonden! Echt een top zaak!
Angela
Zo blij dat ik de cursus bij MF Academy hebt gedaan. Hele lieve en geduldige docenten want niks is te veel.
Ckeby Vervloed
Klant vriendelijk behulpzaam en een mooie zaak. Altijd gezellig bij Merel en Fleur 👍👌

Voorbereiding & Vloeistoffen

Prep and Wipe 100 ml Spray
Soft Bond Primer 15 ml
Supreme Finish 15 ml
Cuticle Oil MF Academy


Vijlen & Blokken

10x Hygienic vijl 180 grit incl. harde kern
10x Hygienic vijl 220 grit incl. harde kern
White Block


Wipes & Reiniging

Nail Wipes 250 st
Brush Wipes 40 st
Silky Smooth Nail Brush


Gels & Producten

BIAB Blushes
Rubber Base Gel Clear
All in One Gel
Magnetic Fibergel Rose 30 gr
Gelpolish 7.5 ml Red
Yessica’s Mix White


Penselen & Tools

Brush Syl’s Choice
Brush Gel Oval Junior
Magnetic Polish Corrector


Elektrisch Vijll Bits & Cure

Magnetic Prep Bit
Magnetic Vortex Cone Bit
Flash Cure


Manicure Tools

Staleks Cuticle Pusher Pink
10 st Woodsticks


Verlenging & Vormgeving

Easy Tips
20x Salon Sjablonen Salon en High Tech
Colorpops on Ring 10 pcs Oval Clear


Opleidingsmateriaal

Het Boek voor de Nagelstylist
MF Academy lesmap
MF Academy tas

Optioneel bij te bestellen

LED Lamp
Elektrische Vijl

Voor wie?

Voor iedereen die de eerste stap wil zetten in de professionele nagelbranche
Voor degene zonder enige ervaring
Voor hobbyisten die deze hobby wel veilig willen uitvoeren
Voor hobbyisten die nu professioneel aan de slag willen
Voor kappers, schoonheidsspecialisten, pedicures die hun vak willen uitbreiden met aanbod in nagelstyling

Informatie over Salon opleiding

Dit is de complete basisopleiding waarin je de meest gevraagde salonbehandelingen en technieken leert uitvoeren.

Na deze 5 daagse opleiding beheers je een goede basis voor de volgende behandelingen:

  • Natuurlijke nagel verstevigen gel uit een flesje
  • Nagels verlengen met Sjablonen en  EasyTips
  • Werken met Fibergel/Hard gels
  • Lakken met Gelpolish
  • French manicure
  • Natural BIAB Nail maken
  • Nabehandeling
  • Nagels repareren en corrigeren
  • Op een verantwoorde manier de kunstnagels verwijderen
  • Anatomie van de nagel
  • Hygiëne
  • Veel voorkomende nagelziektes herkennen en behandelen
  • Advies in opzetten van een professionele nagelsalon
  •  

Door tijdens elke les ook in te gaan op anatomie, diagnose stellen en thuisverzorgingsadvies wordt je begeleidt tot professioneel nagelstyliste. Na deze basis kun je dan ook direct aan de slag in elke nagelsalon

De Salonopleiding is een complete basisopleiding waarin je de meest gevraagde salonbehandelingen goed in technieken leert uitvoeren.

Na uitleg over de natuurlijke nagel ga je in de praktijk de Natural Nail Treatment, oftewel de populaire BIAB behandeling leren maken.

Je leert super strak lakken voor de perfecte Gelpolish behandeling, nadat je uitgelegd is hoe je de Natural Nail Treatment (BIAB) opvult of na behandeld (Refill).

Natuurlijk leer je ook korte nagels te verlengen; dag 3 staat dan ook in het teken van een mooie set langere ovale (almond vorm) nagels maken in een prachtige nude tint.

De meest voorkomende behandeling in de salon is het opvullen of nabehandelen. We gaan je trainen in het wegvijlen van het oude product, correcties uitvoeren bij o.a. een scheur of breuk en nagelvormen herstellen.

Op de laatste dag maak je een mooie passende set nagels en ga je dieper in op de diagnose stelling en thuisverzorgingsadvies. Als finishing touch leer je een strakke French Manicure maken. De trend van nu!

Kortom, na 5 dagen ben jij een professionele nagelstylist die haar vak begrijpt en direct aan de slag kan.

MF Academy011

32 jaar ervaring
CRKBO gecertificeerd
ISO gecertificeerd

Ondernemerschap

Tijdens de salon opleiding gaan we het hebben over het ondernemerschap van een nagelstylist. Waarbij jij leert om jouw salonprijzen slim te bepalen op basis van jouw regio en jouw unieke aanbod. Daarnaast helpen we je met marketingtips voor het maken van foto’s waarmee je jouw werk professioneel kunt presenteren.

Certificaten en Digitale poster

Op lesdag 5 ontvang je een prachtig certificaat waarmee je jouw vaardigheden aan klanten kunt tonen. Op de laatste dag maken we een mooie foto van je werk. Deze afbeelding krijg je digitaal toegestuurd en is ideaal om in jouw salon op posterformaat te presenteren als uniek visitekaartje van jouw expertise en creativiteit.

lesdagen

lesdag 1: BiaB  – aflakken met een effect top gel

lesdag 2: Nabehandeling BiaB – uitvoeren van reparaties – strak aflakken met gelpolish

lesdag 3: Korte Verlenging met easy tips en Fibergel/Hardgel

lesdag 4: Nabehandeling met de elektrische vijl – werken met de glitter All in one gel

lesdag 5: Verlenging sjablonen – French Manicure

Je ontvangt de 1e dag een leuke goodiebag. Het cursusmateriaal is na de betaling in eigendom van de cursist.

Tijdens de opleiding werk je met een elektrische vijl van ons, die in het lokaal aanwezig is. Als het werken met een elektrische vijl bevalt, kan je tijdens de opleiding een elektrische vijl bij ons aanschaffen tegen aanbiedingsprijs. De prijs is € 195,00 incl. btw.

Modellen

Tijdens de opleiding werk je op je eigen nagels of op een model.
Wij raden aan om minimaal 2 á 3 modellen te regelen.
Tijdens deze lessen hebben we in de ochtend maximaal een uur theorie, de modellen mogen wel gelijk mee en zijn tot 16 uur aanwezig.
Tijdens de lessen gaan we stap voor stap aan het werk met tussendoor demo’s/uitleg van jou Coach. Instrueer jouw model dat er niet altijd tijd is om alle nagels te doen.

Huiswerk en begeleiding

Je krijgt elke week huiswerk van ons zodat je de geleerde technieken kunt oefenen en herhalen. Je moet uitgaan van 3-5 uur huiswerk naast de scholingsuren. Je kan de behandelingen uitvoeren op modellen. Lukt het je niet om thuis op modellen te oefenen, dan adviseren wij jou de Nail Trainer aan te schaffen. Kosten tijdens de opleiding: € 90,- incl. nagelbedjes. 
Op lesdag 1 maken we een whats app groep aan met je Coach en medecursisten. Zo heb je tijdens en na de opleiding ondersteuning!

Niet de opleiding die je zocht?

Neem ook eens een kijkje bij onze andere opleidingen